• lv
 • en
 • Bītlenes šūšana – kādu trikotāžu un piegrieztnes izmantot

  Bītlene – bāzes apģērbs, ko var saskaņot gandrīz ar jebko. Ja māki šūt, tad sašūt pašai bītleni ir diezgan vienkārši, jo tas prasa tikai 7 savienojošās vīles un apakšmalu atšūšanu. Bītlenes šūšanai vari izmantot šujmašīnas overloka imitācijas dūrienus vai izmantot taisno dūrienu kombinācijā ar elastīgo Seraflex diegu, vai vēl glītākam rezultātam izmanto overloku un plakanšuves mašīnu, ja Tev tādi ir.

  Kāda trikotāža ir piemērota bītleņu šūšanai

  Bītleni var sašūt no dažādas trikotāžas. Trikotāžas izvēle ir atkarīga no tā, kādu vēlies gala rezultātā redzēt savu bītleni: plānu vai biezu, maigi krītošu vai stingru. Ja bītleni šūsi apspīlētu, galvenais nosacījums, ko ņemt vērā izvēloties trikotāžu ir – tai noteikti ir jāsatur elastāns.

  Bītleņu šūšanas piegrieztnes

  Tā kā es pati esmu iemīļojusi bītlenes un arī dalījusies arī savu rezultātu, tad kāda no jums man ik pa laikam uzjautā par bītleņu šūšanas piegrieztnēm. Kur tad atrast labu bītlenes šūšanas piegrieztni? Es mazliet papētīju sīkāk un atradu diezgan daudz iespējas tikt pie dažādām bītleņu piegrieztnēm. Ceru, ka Tev noderēs, kad būsi ieplānojusi uzšūt savējo.

  Bītlenes piegrieztne no Ottobre design Family 7/2017

  Pēc šīs piegrieztnes esmu šuvusi vairākas savas bītlenītes. Šuvu no tencel plānās trikotāžas.

  Burda Easy 1/2021

  Internetā gan pati nekur neatradu, kur šobrīd šo žurnālu var iegādāties. Ja zini, padalies komentāros.

  Pēc šīs piegrieztnes uzšūvu sev bītleni, kuru vari aplūkot šajā Instagram “rīlā”. Šuvu no mīkstas un krītošas EcoVero Ottoman trikotāžas.

  Viki Sews Bītlene тая

  Viki Sews krekliņš ar augsto krādziņu мэй

  Grasser bītlenes piegrieztne №580

  Grasser bītlene ar nelielām krokām plecgalos №709

  Grasser brīva silueta bītlenes tipa džemperis №727

  Grasser bītlenes tipa bodijs №81

  Bezmaksas brīva silueta bītlenes piegrieztne Monroe Turtleneck

  Vai Tu esi jau sev šuvusi bītleni? Ja jā, tad no kāda materiāla Tu šuvi un kādu piegrieztni Tu izmantoji? Ja nē, tad kāda stila bītleni Tu vēlētos uzšūt?

  Dalies:
  Par autoru:
  Zanda Baha
  Caur maniem rakstiem Tu uzzināsi, kā sašūt kvalitatīvu apģērbu, kas atspoguļo Tavu būtību. Iepazīsi audumus, kas dziedē mūsu planētu. Un izveidosi ilgtspējīgu garderobi, kas priecēs Tevi ikdienā.
  Birkas
  Arhīvs

  Rakstā pieminētie produkti