Pēdējo mēnesi, līdz 31. martam piesakies jebkuram Online šūšanas kursam!

 • lv
 • en
 • Dabai draudzīgs audumu veikals

  Īpašas rūpes par dabu ZanziBach vienmēr ir bijusi viena no galvenajām vērtībām. Starp šūšanas iedvesmas blogu un online šūšanas kursiem radās vēlme radīt arī dabai draudzīgu audumu veikalu, lai arī tiem, kam rūp mazliet vairāk, būtu iespēja izvēlēties atbildīgu alternatīvu ierastajiem audumiem, saudzējot dabu un rūpējoties par savu ķermeni.

  Pavisam, iespējams, ka neesi nemaz pamanījusi plašo ZanziBach piedāvājuma klāstu, jo interneta veikala izstrāde mums ir procesā un pagaidām, kamēr to būvējam, esošajā mājas lapā esam izveidojušas atsevišķu sadaļu – Audumu veikals, kur vari iepazīties un iegādāties īpaši atlasītus, dabai draudzīgus audumus un trikotāžu, kā arī kvalitatīvus un ilgtspējīgus šūšanas piederumus.

  Esi kādreiz dzirdējusi par lina trikotāžu, tencel trikotāžu, modāla trikotāžu, kaņepes un organiskās kokvilnas trikotāžu vai organisko kokvilnas trikotāžu? Ir tik daudz iespējas izvēlēties trikotāžu, kas ražota atbildīgā procesā, nekaitējot apkārtējai videi, bez kaitīgām ķimikālijām. Auduma veikalā sadaļā – Trikotāža ir plaša izvēle jebkuram Tevis izsapņotam ilgtspējīgam šūšanas projektam. Ielūkojies tur un iepazīsties ar šo dažādo trikotāžu maģiskajām īpašībām, jo pie katras esam uzrakstījušas arī to īpašības, ietekmi uz vidi, ražošanas procesu un to, ko Tev izdosies radīt!

  Sajūti cik dzīvs ir audums, no kā Tu šuj un, ko Tu velc mugurā! Sajūti, ko tas sniedz Tavam ķermenim!

  Vasara ir laiks, kad vēlamies justies ērti un elpojoši savā ikdienas apģērbā. Mēs īpaši domājam, lai audums, kuru vari iegādāties ZanziBach sniedz Tavam ķermenim patīkamas sajūtas, tavs ķermenis elpotu un justos brīvs. Audumu sadaļā atradīsi īpašu apdrukātu maigi un viegli drapējošu EcoVero viskozi, viegli drapējošu ar greznu sajūtu sarža pinuma Tencel tvillu, Džinsa audums, GOTS kokvilnu, Tencel-lina audumu gaisīgām vasaras blūzēm vai kleitām un ar vasku pārklātu organiskās kokvilnas audumu, kas būs lieliski piemērots somām, āra virsjakām. Tik daudz iespēju kvalitatīvam un ilgtspējīgam rezultātam.

  EcoVero viskoze

  Zandai radot Apenīšu šūšanas apmācības nolēmām, ka veikala plaukti ir jāpapildina arī ar ilgtspējīgiem materiāliem, lai taptu pēc iespējas dabai draudzīgākas apenītes, ko velkam vistuvāk savam ķermenim. Tāpēc pie mums vari atrast īpaši delikātas pārstrādāta poliestera mežģīnes, apakšveļas gumijas un jau iepriekš sagatavotus dažādu toņu variācijās Starta komplektiņus apenīšu šūšanai, lai apenītes izdotos patiesi īpašas un skaistas!

  Pārstrādāta poliestera mežģīnes

  Mēdz teikt, ka ikviens izstrādājums sākas ar vīli. Pateicoties savstarpēji savītiem diegiem, kas caurvijas caur audumu noteiktā rakstā, ritmā un secībā var veidot daudz un dažādas vīles. Tā ir ļoti svarīga apģērba sastāvdaļa, lai auduma detaļas turētos kopā un rastos tērps. Vīle ir pamats ilgtspējīgam mūsdienu apģērbam.

  Lai sasniegtu pēc iespējas kvalitatīvāku apģērba izstrādājuma gala rezultātu īpaši svarīga ir diega kvalitāte, kurš ir izturīgs un šūšanas process daudz baudāmāks. Vīles kvalitāti lielā mērā ietekmē tieši diega kvalitāte. Mūsu diegu piedāvājums ir ļoti plašs ar bagātu toņu izvēli, jo dažādu audumu veidiem ir piemēroti dažādi diegi. Piedāvājumā atradīsi dažāda veida īpaši kvalitatīvus Mettler diegus un komplektus, kas var būt arī lieliska dāvana šuvējai vai jebkurai mājsaimniecībai. Lai Tev vieglāk būtu orientēties diegu pasaulē, Zanda ir izveidojusi bloga ierakstu un ierakstījusi Live sarunu, kur viņa runā par un ap šūšanas diegiem.

  Tieši tikpat svarīgi, kā kvalitatīvi diegi ir arī izturīgi un ilgtspējīgi šūšanas piederumi un šujmašīnas adatas jebkuram Tevis izsapņotam šūšanas projektam! Viss vienuviet!

  Iepazīsties ar ZanziBach dabai draudzīga veikala iespējām pretim ilgtspējīgai šūšanai! Lai top īpašāk!

  Dalies:
  Par autoru:
  Lelde
  Birkas
  Arhīvs

  Atbildēt

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *