Bezmaksas piegāde visā Latvijas teritorijā pasūtījumiem virs 100€

Online šūšanas kursi Tavai radošajai izaugsmei. Meklē sadaļā "Šūšanas kursi"

 • lv
 • en
 • Dāvana šuvējai

  Vai Tava draudzene, mamma, vecmamma vai tante šuj un Tu meklē skaistu un noderīgu dāvanu viņai svētkos. Es Tev pačukstēšu, ka jebkura sieviete, kurai hobijs ir šūšana, novērtēs kvalitatīvus šūšanas piederumus un izejmateriālus.

  Šajā bloga ierakstā padalīšos ar dažām tiešām noderīgām dāvanu idejām hobijšuvējai un šuvējai – profesionālei.

  Kvalitatīvi šūšanas diegu komplekti

  Skaistu krāsu diega spolītes ir kā koņčiņas katrai šuvējai. Var baudīt un ķert iedvesmu vien skatoties virsū. Un ir tik noderīgi, ka mājās ir nelieli diegu krājumi dažādās krāsās, no kuriem izvēlēties, kad šūšanas projekts jau padomā un nav jāskraida pa veikaliem pieskaņojot diegus.

  Univērsāliem šūšanas darbiem ar dažāda veida audumiem un trikotāžu iesakam Mettler SERALON poliestera diegu komplektus:

  Ja šuvēja, kurai vēlies dāvināt diegus šuj pārsvarā no dabīgiem materiāliem, piem. lina un kokvilnas, tad noteikti priecāsies par Mettler SILK FINISH COTTON kokvilnas diegu komplektu.

  Īpaši adatu spilventiņi

  Man pašai ir šāds adatu spilventiņš – bute un esmu sajūsmā par to. Tas ir pietiekami liels, lai kniepadatas ērti varētu iespraust un pietiekami interesants, lai bērniem manā šūšanas istabā būtu ko darīt.

  Adatu spilventiņu – bute meklē pie GAIL.

  Šķēres, šķērītes auduma griešanai un šķērītes diegu nogriešanai

  Kvalitatīvas un ļoti ērtas Japānā ražotas KAI šķēres auduma griešanai. Daudzu šuvēju favorīts.

  Jebkura šuvēja un sevišķi tā, kas šuj apakšveļu un trikotāžu, novērtēs aplikāciju šķēres:

  Īpaši kvalitatīvas un izsmalcinātas šķērītes diegu galu nogriešanai:

  • Šķēres diegu nogriešanai ir ZanziBach komandas favorīts. Tik ļoti pie tām jau esam pieradušas un baudam to ērto lietošanu.
  • Mazās rokdarbu šķērītes būs lieliskas šuvējai, kas nodarbojas arī ar izšūšanas darbiem, kā arī jebkurai šūvējai ņemšanai līdzi izbraukumos rokdarbu somiņā.

  Piegrieztņu smagumi

  Piegrieztni novietojot uz auduma, tā ir jānofiksē. Šuvējas parasti izmanto vai nu kniepadatas, piespraužot papīra piegrieztni pie auduma, vai izmanto piegrieztņu smagumus. Inna Kopica ir radījusi ģeniālu un skaistu risinājumu mūsu jau sen iemīļotajām skrūvju paplāksnēm, tās apvelkot ar ādu. Pie viņas ir iespējama arī personalizācija ar lāzergravējumu.

  Pasūti priegrieztņu smagumus pie Innas Facebook vai Instagram.

  Krīta zīmuļi un rullīši

  Kvalitatīva un skaista mērlenta gan ar attēlojumu cm, gan collās

  Es biju ļoti priecīga, kad atradu šo mērlenti, jo man patiesi patīk gan tās izskats, gan mīkstais un ļoti patīkamais materiāls un pats galvenais – tā ir attēlota abās mērvienībās.

  Šūšanas kursi

  Tev ir draudzene, meita vai mamma, kas jau sen sapņo iemācīties šūt? Svētki manuprāt ir ideāls laiks, lai viņu patiesi iepriecinātu un ļautu sapņiem kļūt par īstenību.

  Mēs piedāvājam gan iesācēju Online šūšanas kursus no pašiem pamatiem, gan tematiskos online šūšanas kursus:

  • Mežģīņu apakšbiksīšu šūšana – Papildkurss Apenīšu šūšanas apmācībām, kur tiek mācīts, kā uzšūt apenītes ar mežģīņu mugurpusi un mežģīnēm sānos. Dāvanu karti online kursam Mežģīņu apakšbiksīšu šūšana piedāvāsim pēc Ziemassvētkiem.

  Jauna šujmašīna

  Vai nu Tu meklē vērtīgu dāvanu, kādai, kas vēlas mācīties šūt vai šuvējai, kas kāro pēc jaunas šujmašīnas BERNINA koncerna zīmola šūjmašīnas ir lieliskas, lai derētu jebkurai gaumei. Atliek vien izvēlēties. Bernette kvalitāte par lielisku cenu vai augstas klases šujmašīnas BERNINA.

  Ja plāno šādu nopietnu pirkumu, es gan iesaku kopā ar apdāvināmo noteikti aprunāties un noskatīties šo manis veidoto YouTube video par šujmašīnu ieteikumiem, lai vieglāk būtu izlemt. Un dāvināt tikai apstiprinātu šujmašīnu. Zinu atgadījumus, ka nepasakot, kādu šujmašīnu dāvinās ir “iebraukuši auzās”.

  Attēlos:

  • Bernette b38 būs vienlīdz laba gan kā pirmā šujmašīna, gan arī pieredzējušai šuvējai. Šī varētu būt no tām šujmašīnām, kuru negribēsies mainīt pat pēc vairāku gadu šūšanas. Cena 479Eur. Ja mācies ZanziBach online šūšanas kursos, tad pieejamas sadarbības atlaides.
  • BERNINA B480 – top klases šujmašīna nopietnai šūšanas hobijistei vai profesionālei. Šī šujmašīna vārētu būt daudzu šuvēju sapnis. Cenu kategorija no 1500-2000Eur. Ja mācies ZanziBach online šūšanas kursos, tad pieejamas sadarbības atlaides.

  Par šujmašīnu iegādi sazinies ar Rīga Burda Latvija. Ja esi ZanziBach kursu studente, tad par sadarbības akcijas šujmašīnām raksti uz info@zanzibach.com

  Dāvana šuvējai

  Lai Tev vieglāk būtu izlemt, ko dāvināt ZanziBach veikalā esam izveidojušas sadaļu Dāvana šūvējai, kur turpmāk varēsi atrast dažādas idejas un noderīgas dāvanas hobijšuvējai un profesionālai šuvējai.

  Paspēlējam Jautājumos un atbildēs?

  Ja Tu šuj, ieraksti, lūdzu, komentārā, kādu dāvanu Tu priecātos saņemt no Ziemassvētku vecīša vai kā dāvanu dzimšanas dienā, vai sava apģērba zīmola gada dienā? Ļoti iespējams Tavs Ziemassvētku vecītis izlasīs šo ziņu 🙂

  Dalies:
  Par autoru:
  Zanda Baha
  Caur maniem rakstiem Tu uzzināsi, kā sašūt kvalitatīvu apģērbu, kas atspoguļo Tavu būtību. Iepazīsi audumus, kas dziedē mūsu planētu. Un izveidosi ilgtspējīgu garderobi, kas priecēs Tevi ikdienā.
  Birkas
  Arhīvs

  Komentāri

  1. Labdien, Mīļo Sala vecīti!
   Skatos, esi palaidis ziņu ka arī šajos Ziemassvētkos mīļuprāt dāvanas dalīsi. Par cik esmu šo ziņu izlasījusi… arī man ir kādas vēlmītes…
   Pavisam nesen man patrāpījās informācija par Zanzibach šūšanas apmācību iesācējiem. Tā kā man periodiski uznāk gribēšana iemācīties kārtīgi šūt jau daudzu gadu garumā, tad šī ziņa mani patiešām spārnoja un bija skaidrs, ka nu tā reize ir klāt. Tiklīdz varēju atļauties cerēt ka naudiņa tālmācības kursiem būs, uzreiz pieteicos. Un nu jau otro mēnesi ik brīvu brīdi cītīgi lasu, skatos un mēģinu darīt tai feinajai skolotājai Zandai pakaļ. Un pats feinākais, ka no sirds atkal mīlu savu veco, labo Brother (VX-1145) mašīnīti kas man ir jau kopš pagājušā gadsimta (1997.). Vēl labāk, šoruden sameklēju meistaru un pirmo reizi viņas mūžā aizvedu viņu uz Rīgu, uz apkopi. Un tagad viņai ir uzdāvinātas vairākas jaunas pēdiņas, šis un tas sataisīts. Tā teikt, ko nu varēja uzlabot, to arī uzlaboja.
   Pamazām gādāju šūšanas piederumus un ak vai, jau kārtējo reizi nākas saskumt jo, kā visi hobiji, arī šūšana ir dārgs prieks. Bet nekas, lēnu garu arī mana piederumu kastīte pildās. Es te tā apdomājos… ja nu Tu esi tik dāsns un bagāts ar dāvaniņām… varbūt es arī varu palūgt Tevi palīgos? Nekas, ja arī Tavā maisā vairs nebūs manis kārotā lietiņa. Tad gan jau kādam tās būs vajadzējis vairāk. Es sapratīšu. Bet, nu izteikšu gan- man tās aplikāciju šķērītes, šķiet, ļoti noderētu. Mani pirksti vairs nav tik veikli un jūtīgi, bet šūšanā ir ļoooti daudz smalku un precīzu lietu jādara. Tad nu es nodomāju ka šīs šķērītes gan man būtu labas. Nez, kā Tev liekas?
   Un tā man iet. Gandrīz pusi mūža mana lielākā mīlestība un aizraušanās bijusi ZIRGI un darbs lauksaimniecībā. Tagad man, izskatās, būs vēl viens hobijs- šūšana. Tāda ļoooti sievišķīga padarīšana, manuprāt. Diez, kurš kuru izkonkurēs?

  Atbildēt

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *