Pēdējo mēnesi, līdz 31. martam piesakies jebkuram Online šūšanas kursam!

 • lv
 • en
 • Iepazīsti hobijšuvēju – Tatjana @tatyanaakuznecova

  Viņa ir iedvesma!

  Kad pirmo reizi ieraudzījām Tatjanas darinātos tērpus, bijām sajūsmā! Pārdomāta katra detaļa, auduma izvēle un vilinoša vēlme uzšūt kaut ko neparastāku, interesantāku, kaut ko tādu, kas liek izaicināt šūšanas procesā. To uzreiz var manīt ikvienā lietā, ko uzšuvusi Tatjana! Viņas unikālo šūšanas stilu ievērojām, kad viņa savā instagram kontā sāka dalīties ar apģērbiem, ko uzšuvusi pati un daži no tiem bija radīti no mūsu veikala dabai draudzīgajiem audumiem. Tatjana iedvesmo izaicināt sevi, darot kļūdīties, jo tikai tā var tikt uz priekšu šūšanas ceļā!

  Iepazīsties ar Tatjanu!

  Cik ilgi Tu jau šuj?

  Drīz svinēšu divus gadus!

  Kas Tevi pamudināja sākt šūt?

  Viss sākas ar manu kolēģi – frizieri, kas nāca uz darbu skaistos tērpos. Izrādījās, ka viņa šuj tos uz pasūtījumu pie šuvējas, un arī es nolēmu pamēģināt. Kad ieraudzīju visu procesu pie šuvējas, es iedegos par domu, ka vēlos šūt pati! Vīrs pamanot manu iedvesmu un aizrautību uzdāvināja man šujmašīnu, kura izradījās praktiski nederīga un vēl brāķēta, bet tajā laikā mums nebija izpratnes par šūšanas tehniku un dzīvojām tolaik arī Vācijā. Kad pārvācāmies atpakaļ uz Rīgu, uzreiz pieteicos Burdas kursiem, kur mani apmācīja fantastiska pasniedzēja un es, kā atkarīga gaidīju nodarbības un kaifoju no katra mirkļa. Tā tas notiek vēl joprojām! Beidzu kursus jau stāvoklī, kas mani atrāva no šūšanas uz 2 gadiem.
  Tagad varu teikt, ka šūšana nav tikai mans hobijs vai kaislība, šūšana izglāba mani no ilgstošas izdegšanas un iemācīja mani patiešām mīlēt savu ķermeni.

  Šūšana nav tikai mans hobijs vai kaislība, šūšana izglāba mani no ilgstošas izdegšanas un iemācīja man patiešām mīlēt savu ķermeni.

  Kā izskatās Tavs šūšanas stūrītis?

  Atgriezties pie šūšanas man palīdzēja dāvana no vīra – jauna Berninas šujmašīna! Pamazām aprīkoju savu šūšanas istabiņu, kur tagad pavadu visu darba dienu.

  Kas ir Tava vismīļākā lieta, ko esi uzšuvusi?

  Cik grūti īstenībā izvēlēties mīļāko lietu, ko esmu uzšuvusi, bet man īpaša mīlestība ir virsdrēbju šūšana. Laikam mīļāka lieta ir trencis, ar kuru sākas visi mani tālākie izaicinājumi un mākslīgas ādas jaka, jo tas bija ļoti sarežģīti un es ārkārtīgi lepojos ar gala rezultātu.

  Ko Tu šobrīd šuj vai kāds ir Tavs nākamais šūšanas projekts?

  Šobrīd es šuju savu otro žaketi, tikai tikko pabeidzu pirmo. Nezinu, kāpēc tik ilgi baidījos, pirku audumus un visu laiku atliku plauktiņā. Šķita, ka vēl neesmu gatava šūt tik sarežģītu apģērbu! Tagad man ir personīgs žakešu šūšanas sprints, jo vēl ir 3 audumi, kas gaida savu kārtu. Paralēli, nesteidzīgi šuju mēteli no divslāņu auduma, kur 90% no darbiem izpildīts ar rokām. Kā atpūtu no sarežģītiem projektiem izvēlos šūt apakšbiksītes, bērnu drēbītes un rotaļlietas – tā ir ideāla iespēja izmantot audumu atgriezumus un minimizēt atkritumus.

  Ļauj sev kļūdīties un eksperimentēt! Izvēlies nedaudz sarežģītākus projektus, izaicini sevi!

  Kurš ir Tavs vismīļākais audums no ZanziBach veikala, no kura esi šuvusi? Ko tieši Tu uzšuvi?

  Mīļākais audums, ko esmu pirkusi ZanziBach veikalā ir tencel-lina audums (uzšūtā Tatjanas blūze no šī auduma pirmajos divos attēlos), kas īstenoja manu sapni par linu: maigs, mīksts, gaisīgs, maz burzās, sajūta, ka Tu uzvelc mākoni! Tad es atceros, cik zīdaina un seksīga uz pieskāriena ir TENCEL modāla rievotā trikotāža vai organiskās kokvilnas satīns – un paliek neiespējami izvēlēties mīļāko audumu! Un galvenais, ka es pirku visus audumus online, bez iespējas tos pataustīt, pārbaudīt un zinu, ka vienmēr varu uzticēties šim veikalam! Pateicoties tam, es spēju īstenot perfektu klasisko baltu blūzi, lina vasaras blūzi, siltu, bet sievišķīgu ziemas kleitu, un divus garroku topus, vienu no tiem šuvu pasūtījumam.

  Bez kura šūšanai paredzētā piederuma Tu nevarētu iztikt?

  Uzreiz varu pateikt, ka nevaru iedomāties savu darbu bez daudziem piederumiem! Bet ir viena lieta, kas izceļas no pārējiem – saukšu to par ”skrūvi”, ar kuras palīdzību var uztīt diegus uz lielam spolītēm! Šī mazā lietiņa ietaupa man naudu!

  Superīgākais ieteikums no Tevis citām šuvējām vai tām, kas plāno sākt mācīties šūt?

  Meitenēm, kas šuj varu ieteikt to, ko sev atkārtoju kā mantru: ļauj sev kļūdīties un eksperimentēt! Izvēlies nedaudz sarežģītākus projektus, izaicini sevi! Un esi uzmanīga pret savu veselību!

  Tatjana, paldies Tev liels par iedvesmu ar ko dalies!

  Ļaujies arī Tu uzdrīkstēties sev kļūdīties un eksperimentēt šūšanas procesā!

  ZanziBach Lelde

  Dalies:
  Par autoru:
  Lelde
  Birkas
  Arhīvs

  Rakstā pieminētie produkti