Pēdējo mēnesi, līdz 31. martam piesakies jebkuram Online šūšanas kursam!

 • lv
 • en
 • Jauns veids kā apgūt šūšanu – Online šūšanas iesācēju kurss

  Uzmanību! 2019.g. oktobrī šis kurss tiks palaists atkārtoti, Seko informācijai sociālajos tiklos!

  Doma par šūšanas mācīšanu Internetā man piedzima jau pirms krietna laika, bet tā ideja brieda un brieda, kā rauga mīkla un gaidīja pāris gadus, līdz mēs visi būsim gatavi, gan Tu, kas vēlies mācīties, gan es, kas vēlas dalīties ar savām zināšanām. Zinu, jau zinu, ka Rīga nekad nebūs gatava, bet tomēr… dažām lietām ir jānobriest.

  Pirms nepilniem 2 gadiem es sāku pasniegt šūšanas kursus un tematiskās meistarklases, tādas kā: apenīšu šūšanu, trikotāžas šūšanu ar šujmašīnu, vīriešu bokseršortu šūšanu, T kreklu šūšanu, overloka apguves meistarklasi. Kaut ko tādu, kur meitenes atnākot uz vienu nodarbību var pāris h labi pavadīt laiku un iegūt daudz vērtīgas zināšanas un mājās aiziet ar pašas radītu drēbi. Sanāca pat izbraukāt pa vairākām Latvijas pilsētām, izbraukuma nodarbībās: Liepājā, Cēsīs, Rīgā.

  Un Jūs meitenes ārpus Rīgas un Jelgavas, ak kā Jūs arī vēlaties apgūt šūšanu. Es vēl reiz pārliecinājos, ka attālinātā šūšanas apmācība ir reāli vajadzīga, ka Tu gribi, bet Tev pat nav iespēju: Tavā pilsētā nav šūšanas apmācības, Rīga un Jelgava ir tālu, Tev ir mazi bērni un es saprotu cik izrauties ir grūti un galu galā ir arī jāstrādā un nodarbības brīvdienās ir tik maz, ka nevar novaktēt laiku un pieteikties.

  Zini, es sākumā vēlējos izveidot online Apenīšu šūšanas kursu, bet tās apenītes man mazliet jau apnika. Nevis šūšana, tās vēljoprojām šuju un sajūsminos, ka ko tādu var pats sašūt un tas nes baigo kaifu. Bet apnika tas, ka tās šuj tagad visi un kur vien grozies, mani apenīšu šūšanu. Es to kursu uztaisīšu, bet tam atkal ir jānobriest, lai uzķertu to sākotnējo kaifa sajūtu. Jūs taču pagaidīsiet, vai ne?

  Kāpēc tieši šūšanas kurss iesācējiem?

  Ir vairākas grupiņas meiteņu, kurām esmu novadījusi šūšanas iesācēju kursu no nulles un vienu tādu līdz vasarai vēl vadu. Tie kursi nav vienas nodarbības kursi, bet kursa cikls, kas ilgst vairākus mēnešus. Un jā, tādos kursos parasti nevaru uzņemt vairāk par 6 meitenēm, bet gribētājas ir krietni vairāk. Un vienmēr ir tā sāpe, ka gribu palīdzēt, būtu gatava paņemt visas gribētājas, bet nevaru, jo nav jau kapacitātes.

  Atšķirībā no lielajām apmācību skolām ar garākām šūšanas programmām, kā AMK Studio vai Burdas skola, es izveidoju 4 mēnešu programmu 1x nedēļā, kur meitenes varēja mācīties un iegūt pamatus par salīdzinoši arī zemāku Eur summu. Jo es uzskatu, ka pamatus vajag ielikt un pēc tam jau var papildināt zināšanas vēl mācoties kursos vai arī pašmācības ceļā.

  Man kaut kā bija sajūta, ka tādu meiteņu ir daudz, kas vēlas uzsākt šo aizraujošo hobiju, tad nu es izmetu jautājumu sociālajos tīklos, vai Tu gribētu mācīties šūt online vidē? Un, jā, atsaucība bija milzīga! Un ja Tu ļoti gribi, tad arī zvaigznes saliekas tā, ka Tu dabū to ko esi vēlējies.

  Online šūšanas kurss iesācējiem ir gaisā

  Pieteikšanās kursiem jau ir vaļā un reģistrēties Tu vari jau tagad līdz 28. aprīlim vai kamēr būs aizņemtas visas pieejamās vietas. Kurss ir veidots gan pilnīgam šūšanas nezinītim, gan arī tādam, kas šūšanu ir mācījies pašmācības ceļā, bet saprot, ka vēlas, lai kāds pamāca kā pareizāk, kā kvalitatīvāk un kāda ir secība, lai no auduma gabala radītu savu sapņu tērpa ieceri.

  Tas viss ir izveidots ērtā kursu platformā, kur Tu vari ielogoties un mācīties jebkurā sev pieejamā laikā. Video skaties kaut 100 reižu. Un mācīties vari savā tempā un laikā, mājās ērtās čībiņās vai telefonā, esot kustībā. Un tas viss Tev garantēti būs pieejams uz gadu, bet ja šī kursu lieta aizies, tad pat varbūt mūža garantija, jeb kamēr es nodarbošos ar to ko es nodarbojos. Vai nebūtu lieliski, ja jebkurā brīdī, kad Tev šujot rodas kāds jautājums, Tu vari ieskatīties savā online šūšanas ceļvedī!?

  Meitenēm Instagram bija vēl daži jautājumi par kursu, kas arī Tev var sniegt atbildi:

  Ja tas Tevi interesē nāc mācīties un Tu iegūsi:

  • Sistemātisku metodi, kā iemācīties šūšanu, nevis sagrābstītus Youtube video.
  • Izpratni par šujmašīnu un iemācīsies brīvi darboties ar to. Sapratīsi, ko darīt katrā problēmsituācijā, kad trūkst diegs, audums iestrēgst vai šujmašīna vienkarši Tevi neklausa.
  • Apgūsi pamatapdares veidus, lai varētu šūt vienkāršus svārkus, kleitas un topus.
  • Detalizēti šūšanas instrukciju video Latviešu valodā, vairs nekādi nesaprotamie angļu vai krievu šušanas termini. Es šūšanu Tev iemācīšu Latviski!
  • Tu beidzot sapratīsi, ar ko vispār sākt, lai uzšūtu sev apģērbu. No A līdz Z es Tevi izvedīšu cauri svārku un vienkāršu plecģērbu šūšanas procesam.
  • Tu iegūsi tērpu, kas Tev der, apgūstot, kā darboties ar dažādām šūšanas piegrieztnēm. Kā pārveidot piegrieztni, lai apģērbs izdotos piemērots Tavam augumam.
  • Atbalstu mācību gaitā slēgtā FB grupā ar padomiem no kursa veidotājas un iedvesmu, un atbalstu no pārējiem kursa dalībniekiem.
  • Tu būsi ielikusi stingrus pamatus, lai pēc tam pilnveidotos un apgūtu vēl sarežģītākas šūšanas tehnikas un apdares. Brīdinu šūšana izraisa atkarību!
  • Bonusā ZanziBach bērnu harēmšortu šūšanas piegrieztni.

  Ko tad tieši Tu mācīsies?

  Pilnu mācību programmu un vēl detalizētāku aprakstu par Online šūšanas apmācībam vari apskatīties Te. Turpat arī piesakies apmācībām.

  Un mācību maksu vari veikt vienā maksājumā vai dalītā maksājumā pa 3 daļām, tādejādi pirmo daļu samaksā uzreiz, bet otro maijā un trešo jūnijā.

  Tiekamies šūšanas apmācībās iekš Interneta!

  Dalies:
  Par autoru:
  Zanda Baha
  Caur maniem rakstiem Tu uzzināsi, kā sašūt kvalitatīvu apģērbu, kas atspoguļo Tavu būtību. Iepazīsi audumus, kas dziedē mūsu planētu. Un izveidosi ilgtspējīgu garderobi, kas priecēs Tevi ikdienā.
  Birkas
  Arhīvs

  6 Komentāri

  1. Sveiki! Rīt būšu Latvijā un ļoti gribu pie Jums uz mācībām, ar telefonu diemžēl neizdodas ne reģistrēties, ne samaksāt! Mārīte Grinberga

  2. Labdien!Vēlējos uzzināt vai pie Jums var apgūt vīriešu bokseršortu šūšana.

  Atbildēt

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *