Pēdējo mēnesi, līdz 31. martam piesakies jebkuram Online šūšanas kursam!

 • lv
 • en
 • Coming soon: Karl Haremshorts sewing pattern for kids / Drīzumā: harēmšortu šūšanas piegrieztne bērniem

  We have finally welcomed the May and hope for sunny and warm spring and summer days despite the cold weather that we have here in Latvia. That is also mean that we need to search for new wardrobe items for yourself and your family. Today I will tell you about opportunity you will soon have! Yes, this is it, you will be able to sew your own ZanbziBach kids haremshorts.  I sewed my first harems 4 years ago for my son Karlis, he was almost 2 years old then. That was a start of ZanziBach as well and I had sold these haremshorts in my shop since that day. Now Karlis is grown up from size 86 to 116 and also lot of my small clients are grown up for several sizes. I want to go farther and bring these shorts to sewing community and for moms who like to make clothes. This month I will release my first sewing pattern. Yei, ZanziBach best selling kids shorts soon will be available as PDF sewing pattern!

  Mēs beidzot esam sagaidījuši maiju un neskatoties uz auksto pavasara sākumu ļoti ceram un siltumu un vairāk saules. Tas arī nozīmē ar steigu sagādāt jaunu pavasara/vasaras garderobi sev un savai ģimenei vai vismaz atrast trūkstošos apģērba gabalus. Šodien es Jums pačukstešu par kādu iespēju uzšūt, ko skaistu un ērtu saviem bērniem paša spēkiem! Jā, tie būs ZanziBach harēmšorti, bez kuriem mūsu vasaras nu jau vairs nav iedomājamas. Pirmos bērnu lina harēmšortus es uzšuvu pirms 4 gadiem savam dēliņam Kārlim, kurš tajā laikā bija gandrīz 2 gadnieks. Tas bija arī ZanziBach uzsākšanas gads un šos šortus arī piedāvāju gatavus saviem klientiem. Šo gadu gaitā ne vien Kārlis ir izaudzis no 86. izmēra līdz 116., bet arī daudzi mani klietni ir paspējuši izaugt jau vairākus izmērus. Nu vēlos iet solīti tālāk un ZanziBach vispopulārāko šortu modeli piedāvat kā šūšanas piegrieztni PDF formātā. Un tā nāks klajā jau šomēnes!

  I have always been a fan of home sewing, sewing my own closet and sewing for my man and children. And I am always very happy about other moms who sew. Many new sewists are frighten to sew jersey at the begging of their sewing career and search for comfy and easy to sew sewing patterns for kids.  ZanziBach kids haremshort pattern will definitely be the one to start with.

  Mani vienmēr ļoti ir aizrāvusi šūšana sev un ģimenei, esmu sajūsmā arī par citām mammām, kuras pašas šuj.  Radīt kaut ko ar savām rokām man liekas ļoti īpaši un vērtīgi un varu priekā iedegties, kad uzzinu, ka kāda mamma vai sieviete ir sākusi pievērsties šūšanai un mēģina ienirt šajā brīnišķīgajā hobijā, jo tiešam man šķiet šis ir viens no prakstiskākajiem un noderīgākajiem hobijiem. Daudzi šūšanas iesācēji sākumā baidās šūt trikotažu un meklē ērtas piegrieztnes bērnu apgērbam, kas būtu uzšujams no austajiem audumiem, nevis trikotāžas. Šie bērnu šorti noteikti ietilpst kategorijā – piegrieztne šūšanas iesācējam! Tos varēsi izmēģināt gan kā iesācēja, gan arī izpausties radošumā, ja esi jau pieredzējusi šuvēja.

  ZanziBach KarliHaremshorts

  ZanziBach KarlHaremshorts

  Haremshorts are designed to make from soft linen fabric, but I have sewn them also in soft cotton, organic cotton and bamboo mix. It’s a pattern for beginners which will learn you how to make kangaroo pocket, side patch pockets and sew elastic waist and cuffs. I swear It will be much fun to make! Yes, May is the month when you will be able to make KarlHaremshorts yourself! Kids clothing made with mothers hands are most treasured clothing pieces. Our step by step instruction and PDF sewing pattern will guide you thought this creative process. It’s still some work to do to release it, but let’s be patient and wait together! Sign up for email newsletter to know exactly when it will be out and to get celebration discount! While we are waiting, take a look at some of the variations I had sewn over these years.

  Sākotnēji harēmšortus šuvu no lina auduma, bet laika gaitā izmēģināju un piedāvāju arī no mīkstas kokvilnas, organiskās kokvilnas un bambusa šķiedru audumiem. Šortu modelis ir nedaudz pāri celim ar priekšejo ķerngurkabatu ar vidukliun bikšu starām uz gumijas.  Vēlāk modelim nāca klāt vēl viena variācija ar sānu kabatām. Šie divi varianti tiks piedāvāti arī šortu šūšanas piegrieztnei. Jā, maijs ir tas mēnesis, kad beidzot jums būs tā iespeja uzšūt savam bērņukam ZanziBach harēmšortus pašiem saviem spēkiem. Un mammas šuvumi tak ir tie paši labākie un mīļākie! Un nav svarīgi vai pie šujmašīnas piesēdīsies pirmo reizi, vai esi jau pieredzējusi šuvēja. ZanziBach soli pa solim instrukcija un PDF piegrieztne vadīs Tevi cauri šo aizraujošo procesu. Šobrīd darbi rit pilnā sparā un sāk jau noapaļoties, bet precīzi vēl datumu diemžēl nevaru pateikt, kad būs lielie atklāšanas svētki, jo šo darbiņu savienoju kopā ar jaunākā dēliņa audzināšanu pa mājām. Bet vēl nedaudz pacietības! Lai nepalaistu garam šo lielo dienu un lai saņemtu atklāšanas svētku atlaidi, pieraksties jaunumiem epastā. Kad pierakstīsies jaunumiem, Tu būsi manā īpašajā sarakstā un tikai tā Tu varēsi saņemt šo atlaidi un citus bonusus. Bet tikmēr vari apskatīties dažus no šortiem, kas tikuši sašūti gadu gaitā un apdomāt idejas, kādus šortus vēlētos uzšūt tieši savam rezgalim.

  Yellow linen haremshorts

  Linen boys haremshorts

  Boys bamboo haremshorts

  Gingham boys haremshorts

  Sorry for my English speaking readers! While I had not made my blog in Latvian language as well, I will make posts in both languages.

  Kamēr es neesmu izveidojusi bloga versiju arī latviešu valodā, es veidošu ierakstus abās valodās gan angļu, gan latviešu. Latvieti, lasi tekstu, kas ir slīpajā rakstā 😉

  Dalies:
  Par autoru:
  Zanda Baha
  Caur maniem rakstiem Tu uzzināsi, kā sašūt kvalitatīvu apģērbu, kas atspoguļo Tavu būtību. Iepazīsi audumus, kas dziedē mūsu planētu. Un izveidosi ilgtspējīgu garderobi, kas priecēs Tevi ikdienā.
  Birkas
  Arhīvs

  Atbildēt

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *