Pēdējo mēnesi, līdz 31. martam piesakies jebkuram Online šūšanas kursam!

 • lv
 • en
 • Lietošanas noteikumi un privātuma politika

  Vispārīga informācija

  Šie ir tīmekļa vietnes https://www.zanzibach.com (turpmāk – Vietne) lietošanas noteikumi.
  Vietnes un satura īpašnieks ir SIA ZanziBach (reģ.nr: 43603086595), +371 26743210, info@zanzibach.com, Dārza iela 4, Mežciems, Jaunsvirlaukas pagasts, Jelgavas novads, LV3001 (turpmāk – ZanziBach).
  Lai izmantotu šo Vietni un veiktu pasūtījumus, Vietnes lietotājam (turpmāk – Lietotājam) ir jāizlasa, jāizprot un jāpiekrīt šiem noteikumiem.

  Privātuma politika

  Sīkdatnes.

  Sīkdatnes ir Vietnes lietotāja datorā izveidoti faili, kas ļauj identificēt lietotājus, kas atgriežas atkārtoti.
  Vietnē ir izmantotas trīs veida sīkdatnes:

  • obligātās sīkdatnes – bez šīm sīkdatnēm nav iespējama pilnvērtīga Vietnes darbība, piemēram, nav iespējams grozā ielikt preci.
  • statistikas datu sīkdatnes – Vietnē ir izmantots Google Analytics apmeklējuma statistikas datu apkopošanas pakalpojums. Pakalpojuma nodrošināšanai tiek veidotas sīkdatnes. ZanciBach analizē datus par apmeklējumu kvantitatīvi un no tiem ZanziBach nevar identificēt konkrētu Lietotāju.
  • sociālo tīklu sīkdatnes – Vietnē ir izmantots Facebook Pixel apmeklētāju reģistrēšanas pakalpojums. Pakalpojuma nodrošināšanas ietvaros tiek veidotas sīkdatnes. Šis pakalpojums dod iespēju labāk izprast Vietnes lietotāju auditoriju un uzrunāt to sociālajā tīklā Facebook. Šie dati neļauj ZanziBach identificēt konkrētu Lietotāju.

  Ja vēlaties aizliegt sīkdatņu veidošanu, tad sekojiet šai instrukcijai: https://enablecookies.info/

  Personas datu apstrāde

  Kad Lietotājs veic pasūtījumu, tad tiek prasīta personu identificējoša informācija. Šī informācija ir nepieciešama, lai varētu noformēt darījumu un nepieciešamības gadījumā sazinātos par pasūtījuma izpildi. Uz lietotāja e-pastu tiks sūtīti pasūtījuma izpildes statusi.
  Ja Lietotājs aizpilda savus personas datus jaunumu saņemšanas logā, tad šī informācija tiks izmantota, lai informētu par jaunumiem Vietnē.
  Ja Lietotājs nebūs devis piekrišanu, tad uz e-pastu vai tālruņa numuru netiks sūtīti cita veida ziņojumi.
  ZanziBach pieejamie personu dati tiks izmantoti tika šajos noteikumos aprakstītajā veidā un netiks nodoti nevienai trešajai pusei.
  Jautājumu un pieprasījumus saistībā ar Lietotāja personu datiem sūtiet uz pirmajā nodaļā norādīto kontaktinformāciju.

  Pirkumi vietnē

  Vietnē ir izveidota iespēja pasūtīt digitālus un fiziskus produktus. Tīmekļa vietnē www.zanzibach.com visu produktu cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Produktu piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā produkta cenā.

  Iegādājamo produktu attēli un krāsa var nedaudz atšķirties no saņemtā produkta, jo fotogrāfijās citreiz ir grūti attēlot patieso produkta krāsu, kā arī tā var atšķirties no displeja, kurā produktu aplūko.

  Pircējs veic preču pasūtīšanu tīmekļa vietnē www.zanzibach.com, norādot iegādājamo produktu veidu un daudzumu.

  Pircējam ir iespēja pie konkrēta auduma, pasūtīt arī auduma paraugu – viena auduma parauga cena 0,10 eur.

  Pircējam ir iespēja veikt apmaksu ar tiešsaistes banku palīdzību (bank-link), Mastercard, Visa, Maestro un Visa Electron kartēm, PayPal vai veicot bankas pārskaitījumu maksājuma mērķī norādot rēķina numuru. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

  Pēc pirkuma veikšanas uz pircēja e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums par pasūtījuma saņemšanu un pirkuma apstriprinājuma dokuments.

  Piegāde

  Digitālu produktu (piem. PDF šūšanas piegrieztnes) piegāde notiek uz e-pastu nosūtot saiti uz vietni, no kuras var veikt lejupielādi. Saite tiek izsūtīta uzreiz pēc apmaksas saņemšanas.

  Pasūtot fiziskus produktus, piegāde notiek ar Omniva pakomātu starpniecību Latvijā. Par fizisku produktu piegādi ir noteikta piegādes maksa: 3 Eur (ieskaitot PVN). Pārdevējs izsūta preci 1x nedēļā – Trešdienās. Ja pircējs pasūta un apmaksā pasūtījumu līdz otrdienas naktij, tad prece tiek izsūtīta tās pašas nedēļas trešdienā. Ja pasūtījums veikts pēc trešdienas, tad tas tiek izsūīts nākamās nedēļas trešdienā.

  Steidzamas piegādes gadījumā, vēlams sazināties ar mums telefoniski, tel. 22518710.

  Preču atgriešana

  Digitālu preču atgriešana nav iespējama, jo nav iespējams konstatēt vai digitālai precei nav izveidota kopija. Lietotāja atbildība ir rūpīgi izlasīt un nepieciešamības gadījumā konsultēties ar SIA ZanziBach, lai pārliecinātos, ka digitālā prece būs Lietotājam derīga.
  Situācijā, ja Lietotājs vēl nav izmantojis lejupielādes saiti, lai iegūtu digitālo preci, var pieprasīt atgriezt samaksāto naudu.
  Naudas atmaksa tiek nodrošināta 10 darba dienu laikā, pēc pamatotas prasības saņemšanas. Naudas atmaksa tiek atskaitīta atpakaļ uz pircēja maksājumu kontu, no kura veikts pirkums.

  Pircējam ir tiesības atteikties no fiziskas preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli, sūtot informāciju par pasūtījumu un atgriešanas iemeslu uz pirmajā nodaļā norādīto kontaktinformāciju.

  Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Preci var nosūtīt uz Omnivas pakomātu – Jelgavas Rūpniecības ielas ELVI pakomāts, Jelgava, Rūpniecības iela, 77A, tel.nr. 22518710.

  Naudas atmaksa tiek nodrošināta 10 darba dienu laikā, pēc atgrieztās preces saņemšanas. Naudas atmaksa tiek atskaitīta atpakaļ uz pircēja maksājumu kontu, no kura veikts pirkums.

  Citi noteikumi

  ZanziBach var veikt izmaiņas šajos noteikumos. Lietotājs veicot atzīmi, ka piekrīt lietošanas noteikumiem, piekrīt tās dienas noteikumu versijai un rīkojas atbilstoši tiem.
  Ja Lietotājs uzskata, ka ir pārkāptas viņa tiesības, tad viņa pienākums ir par šo informēt ZanziBach uz pirmajā nodaļā norādīto kontaktinformāciju.
  Ja ZanziBach un Lietotājs nevar vienoties par šo noteikumu pielietošanu, tad tālāko strīdus izskatīšanu risina atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai un Latvijas Republikas tiesās.