Audumu un šūšanas piederumu veikals ir slēgts

Pieejami online šūšanas kursi un PDF šūšanas piegrieztnes Veikala sadaļā

 • lv
 • en
 • Ne tīri balts krekls manā garderobē

  Sagribējās man kādu dienu uzšūt baltu kreklu. Ziniet, tādu, kā aizlienētu no vīra skapja, kuru varētu nēsāt ar džinsenēm, vai siltā vasaras dienā rīta cēlienā pa mājām uzvilkt  vienu pašu. Parasti, kad gribu ko jaunu uzšūt, sākumā skatos, vai man jau ir kāds piemērots audums mājās. Sakumā gribējās baltu lina kreklu, jo tieši tādu vasarā biju uzšuvusi savam vīram (vajadzētu ielikt arī blogā), bet viss baltais lina audumu krājums nu bija iztērējies. Atradu savā audumu skapī šo balto Liberty London kokvilnu ar ziedu apdruku un nodomāju, ka būs pat vēl interesantāk, ja krekls nebūs pavisam balts.

  Izmantoju Burdas 10/2016 piegrieztni , krekls pēc modeļa bija ar pazeminātiem pleciem, tāds nedaudz oversize. Sašuvu pat piedruknes līdz galam un iešuvu rocē, kad sapratu, ka izskatos pēc Džonija Bravo. Nācās piedurknes ārdīt nost un pārveidot piegrieztni, lai uztaisītu piedruknes dabīgajā pleca vietā. Labi, ka audums vel bija, jo krekla pirmā versija ar platajām piedurknēm nebūtu nēsājama.

  One day I dreamed about white button-down shirt. Such as borrowed from husbands closet to wear it with jeans or without in slow mornings at home. At first I  looked at my fabric stash for white fabric. This summer I sewed white linen shirt for my husband (not blogged jet) so I thought of white linen, but unfortunately it run out. But I found this white flowered Liberty London lawn.

  I used Burda magazine 10/2016 shirt pattern. This shirt features lowered shoulder and is little bit oversize. I sewed it, but I did not like the sleeves, they looked really strange and I looked like Johnny Bravo. So I ripped them out and changed the sleeve pattern and made shoulder in actual place. This looks so much better.

  Tā kā krekla apakšmala ir noapaļota, tad apstrādāju to ar slīpā diega lentīti, veidotu no tā paša auduma / I made curved hem with bias tape.

  Un dīvainā kārtā arī tapetes ir pieskaņojušās krekla rakstam.

  And even my wallpapers matched the shirt.

  Man laikam ir jāatrod kāda fotogrāfe draudzene, jo kopš mums ir bērni, vīram vairs neatliek laika mani fotografēt, kā tas bija vecajos laikos, kad rakstīju savu pirmo blogu. Šobrīd jāizlīdzas vien ar pāris telefona selfijiem, lai redzētu kopskatu, kā tērps izskatas uz manis.

  Daudzi man ir prasījuši, kur es pērku Liberty London audumus. Pārsvarā es tos esmu pirkusi Shaukat Fabrics, jo visu laiku tur bija labākā cena un izvēle, bet tagad skatos, ka ir pamainījusies gan mājas lapa, gan arī cenas palikušas dārgākas. Vēl tos var iegādāties www.libertylondon.com Kā arī šis tas ir atrodams Latvijas veikalos: Abakhan un ICOLLECTION.

  Dalies:
  Par autoru:
  Zanda Baha
  Caur maniem rakstiem Tu uzzināsi, kā sašūt kvalitatīvu apģērbu, kas atspoguļo Tavu būtību. Iepazīsi audumus, kas dziedē mūsu planētu. Un izveidosi ilgtspējīgu garderobi, kas priecēs Tevi ikdienā.
  Birkas
  Arhīvs

  Atbildēt

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.