Pēdējo mēnesi, līdz 31. martam piesakies jebkuram Online šūšanas kursam!

 • lv
 • en
 • ZanziBach

  Ilgtspējīga šūšanas apmācību studija, hobijšuvēju kopiena un dabai draudzīgu
  audumu veikals.

  Kā radās ZanziBach

  Šķiet, ka tikko Zanda šuva pirmos bērnu apģērbus, bet paskrējuši jau vairāk nekā 8 gadi, kad ZanziBach tika dibināts 2013. gada ziemā. Kopš tā laika ir notikušas transformējošas pārmaiņas ZanziBach attīstībā, no pavisam mazas šūšanas idejas ir radies īpašs projekts, kas šobrīd maina ikdienu daudziem no jums, un ziniet, tik daudz satraucoša vēl priekšā.


  ZanziBach radītāja Zanda sāka šūt jau pusaudžu gados, apgūstot šūšanu pašmācības ceļā, vēlāk mācoties arī šūšanas kursos. Jau toreiz viņa juta, ka tas, nebūs tikai hobijs. Šūšana sev un ģimenei ir viņas izteiksmes veids – baudīt radīšanas brīnumu un sajust arī tās praktisko nolūku.


  Viņas izteiktā interese par šūšanas vīlēm, tehnikām un tērpu darināšanas metodēm aizveda viņu līdz padziļinātai interesei par tekstilu, audumiem un tā radīšanu saskaņā ar dabas procesiem. Rūpes par apkārtējo vidi vienmēr ir bijušas viņai tuvas.


  Šobrīd Zanda māca šūt aizņemtām ģimenes sievietēm, kas tiecas uz apzinātāku dzīvesveidu, veidojot savu patieso garderobi un esot pārliecinātām, ka apģērbs, kuru viņas šuj un iznes patiesībā ietekmē arī pasauli – padarot to labāku un tīrāku vietu, kur būt!

  IEPAZĪSTIES

  ZANDA

  ZanziBach radītāja, izlolotāja un radošā skolotāja online šūšanas kursos


  Zvaigžņu zīmē: Vēzis


  Kāda ir Tava ideālā svētdiena: No rīta esmu piecēlusies pirms mājiniekiem. Glāze citronūdens, 20 minūšu joga, meditācija un nosakņošanās dienai. Ja tā ir svētdiena, tad neiztrūkstoši pankūkas ar ģimeni. Laiks nedaudz arī sev, kad bērni ar tēti ir savās gaitās, varu nodoties kārtējā tērpa šūšanai sev vai ģimenei. Izvēdināt galvu dārza darbos un kāds mirklis ar labu grāmatu.


  Par Tevi trīs vārdos: miers, nemiers, jauda.


  Iecienītākā studijas uzkoda: Augļi un šokolāde.


  Ziema vai Vasara: Viennozīmīgi Vasara.


  ZanziBach veikala piedāvājuma audums, kurš Tev patīk visvairāk: Kaņepes un organiskās kokvilnas trikotāža – gan plānā, gan nedaudz biezākā. Kaņepes un organiskās kokvilnas džinss. Šos dabiskos audums jūtu kā dzīvus un elpojošus. Protams, ļoti mīļa ir arī Tencel trikotāža ar savu ērtumu un vieglumu.


  Iesaki podkāstu, ko noteikti ir vērts klausīties: Klausoties par modi un apģērbu noteikti iesaku – The Wardrobe Crisis podkāstu un Conscious Chatter podkāstu, bet klausos ļoti daudz podkāstus arī ārpus apģērbu tēmas.


  Citāts, kas Tevi iedvesmo: “There is no beauty in the finest cloth if it makes hunger and unhappiness”. -Mahatma Gandhi. Skaistums neslēpjas dārgās drēbēs, ja tas rada badu un nelaimi. -Mahatma Gandhi


  Izcila grāmata/s par ilgtspējību, ko iesaki citiem: Fashion Revolution izdevums “Loved Clothes Last”, Orsola de Castro grāmata “Loved Clothes Last”, Elizabeth L. Cline “Conscious Closet”.


  Tava kvēlākā aizraušanās: Man ir divas aizraušanās, un tās ir: šūšana un audumu krāsošana ar augiem.


  Kāds ir Tavs ceļš uz ilgtspējīgu dzīvesveidu: Ir sajūta, ka tas manī ir bijis iekšā jau no pirmsākumiem, tikai nedaudz piemirsts, ārējo programmu novirzīts pa nepareizajām takām. Arī mīlestība pret dabiskiem un kvalitatīviem audumiem manī ir jau no maniem šūšanas pirmsākumiem. Tas ir dabisks attīstības process, kas atvēra man acis uz to, kas patiesībā notiek aiz modes industrijas un audumu ražošanas aizkulisēm, kad manā redzeslokā nonāca īstās grāmatas un īstās filmas, kas pārliecību par to, ka mums jādzīvo saskaņā ar dabu, tikai vairoja.


  Kāda apslēpta superspēja, kas Tev piemīt: skaidrot šūšanas secību sīki, skaidri un saprotami.
  Mīļākā vieta uz pasaules šīs: manas mājas, dārzs un mežs un vislabāk tur jūtos vienatnē.