Audumu un šūšanas piederumu veikals ir slēgts

Pieejami online šūšanas kursi un PDF šūšanas piegrieztnes Veikala sadaļā

 • lv
 • en
 • Pašas šūts krūšturis “Willowbra” – Evie la luve

  Kad sāku šūt sev apģērbu, nekad nebūtu iedomājusies, ka kādreiz šūšu sev pat apakšveļu, bet tā diena ir pienākusi. Ja apenītes nepērku jau vairākus gadus, bet šuju tās pati, tad beidzot ir pienākusi kārta arī krūšturiem. Vai Tu esi jau pamēģinājusi? Patiesībā, tas nav nemaz tik sarežģīti, vismaz šie “Soft bra”, jeb mīkstie krūšturi, bez bļodiņām, kādus šuju patreiz. Līdz bļodiņu krūšturiem ar stīpām vēl pagaidām neesmu tikusi, bet ļoti gribētu. Kas zin, varbūt šogad sanāks arī sašūt pirmo stīpu krūšturi.

  Šī gada pirmie šūšanas projektiņi sanāca tieši apakšveļas, laikam jau tapēc, ka starp bērnu slimošanas reizēm, tie ir vienīgie, kam atliek laika pieķerties klāt. Tad nu vienā vakarā plus vienā bērna diendusas laikā izdevās sašūt šo krūšturi izmantojot piegrieztni Willowbra no Evie la Luve.

  Willow bra Willow bra Willow bra Willow bra Willow bra

  Pagājušo gad biju sašūvusi arī apenītes no šī auduma, bet nebiju plānojusi šūt arī krūšturi tāpēc gumijas nav sasnaņotas. Neskatoties uz to, tā vai tā kā komplektu es to varu nēsāt. Apenītēm izmantota piegrieztne Frankie panties.

  Frankie panties Frankie panties Frankie panties

  Man ļoti patīk Evie la Luve apakšveļas šūšanas piegrieztnes , jo iegādājoties vienu piegrieztni, parasti tai ir vairākas versijas un var sašūt sev dažadus komplektus apenītes un krūšturus un iemācīties daudz šūšanas knifiņu. Iesaku izmēģināt, bet brīdinu, var aizrauties pamatīgi!

  Dalies:
  Par autoru:
  Zanda Baha
  Caur maniem rakstiem Tu uzzināsi, kā sašūt kvalitatīvu apģērbu, kas atspoguļo Tavu būtību. Iepazīsi audumus, kas dziedē mūsu planētu. Un izveidosi ilgtspējīgu garderobi, kas priecēs Tevi ikdienā.
  Birkas
  Arhīvs

  4 Komentāri

  Atbildēt

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.