• lv
 • en
 • Pēdējā iespēja pieteiktis ZanziBach online šūšanas kursiem

  Ar prieku paziņoju, ka līdz 31. martam ir pēdējā iespēja pieteikties kādam vai visiem Tevi interesējošiem ZanziBach online šūšanas kursiem. Pēc tam ZanziBach online skola vairs neuzņems jaunus studentus. Tā, ka, ja Tu ļoti gribēji apgūt kādu no kursiem, bet to atliki, tad atlikšanai vars nav vietas, jo ir jārīkojas tagad!

  Kāpēc es to paziņoju ar Prieku? Tāpēc, ka ar priecīgu satraukumu lūkojos uz citām, jaunām iespējām. Online kursu veidošana nu jau kādu laiku, vismaz šajā dzīves posmā mani nesauc. Mana dvēsele mani sauc pamēģināt, ko jaunu – grāmatas fromātā, plus citas aizraujošas nodarbes. Es vēl mēģināju kādu laiku pretoties šai sajūtai, ka online kursi jāver ciet, bet nu vairs pretestību nejūtu un jūtu to kā lēmumu, kurš vienkārši jāpieņem. Un cik Tev ir viegli atlaist lietas vai notikumus, kuri jau ir nokalpojuši savu? Pajautā šodien sev, kas Tev šodien ir jāatlaiž un, kas gluži pretēji jāielaiž savā dzīvē jauns?

  Ko tas nozīmē jau esošajiem un jaunajies studentiem?

  Visas apmācības Tev būs pieejamas online apmācību platformā līdz 2024. gada 31. martam.

  • Ja pēc tam skolu izdomāšu slēgt, došu Tev iespēju lejupielādēt visus video savām vajadzībām.
  • Ja skolu neslēgšu, bet turpināšu veidot kādus kursus, tad pieeja Tevis iegādātajiem kursiem Tev turpināsies.

  Kā vienmēr, lai aizraujoši un ar prieku! 🙂

  Zanda

  Dalies:
  Par autoru:
  Zanda Baha
  Caur maniem rakstiem Tu uzzināsi, kā sašūt kvalitatīvu apģērbu, kas atspoguļo Tavu būtību. Iepazīsi audumus, kas dziedē mūsu planētu. Un izveidosi ilgtspējīgu garderobi, kas priecēs Tevi ikdienā.
  Birkas
  Arhīvs

  Atbildēt

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *