Audumu un šūšanas piederumu veikals ir slēgts

Pieejami online šūšanas kursi un PDF šūšanas piegrieztnes Veikala sadaļā

 • lv
 • en
 • Vasaras mīļākā kleita Catarina no Seamwork ežurnāla / Seamwork Catarina dress in Liberty of London cotton lawn

  Kad e-šūšanas žurnāls Seamwork izdeva kleitas piegrieztni Catarina, es uzreiz zināju, ka kādu dienu noteikti to uzšūšu un var būt pat vairākas. Iemīlējos šajā vienkārtšajā kleitas modelī un siluetā. Šī bija manas šīs vasaras visurgājēja kleita un tiiik ērta. Protams gribēju uztaisīt fotosesiju blogam, bet vasara paskrēja vēja spārniem un pie bildem tā arī netiku, bet šo noteikti gribu saglabāt te blogā, jo šī kleita ir tā vērta un varbūt jums kalpos kā iedvesma nākamās vasaras projektiem. Turpmākās bildes atrastas krājumos no šīs vasaras ikdienas un svētkiem.

  Kleitai izmantoju kvalitatīvo un burvīgo vieglo kokvilnas audumu no Liberty of London. Sīko ziedu apdruka uz melna fona mani savaldzināja. Catarina kleitas piegrieztne bija bez kabatām, bet man šķiet vasaras kleitai noteikti nepieciešamas kabatas, tāpēc izmantoju savu kabatas piegrieztni un tehniku kā to iešūt. Iešūtās kabatas piegrieztni un šūšanas tehnoloģiju es esmu aprakstījusi šeit. Kabatai izmantoju spilgti dzeltenu linu, kas piedod kleitai akcentiņu un saskan ar sīkajiem dzeltenajiem ziediņiem uz kleitas.

  When Seamwork magazine released Catarina dress pattern back in year 2016, I knew that one day I will definitely make one or more for myself. I love the silhouette and simplicity of this dress. It’s so comfortable to wear and was dress Nr1. for me this summer. I made my Catarina in June, this year and wore it all summer long. But somehow summer has passed and I did not manage to make the photo session for it. However I really wanted to document it in my blog because it is worth it.

  I used this beautiful light Liberty of London cotton lawn fabric, print is with tiny flowers mixed color on black background. I love it! I added pockets for my Catarina and used the inseam pocket sewing technique I described here.

   

  Pattern / Piegrieztne: Seamwork Catarina

  Fabric / Audums: Liberty of London cotton lawn / Liberty of London kvalitatīvā kokvilna

  Dalies:
  Par autoru:
  Zanda Baha
  Caur maniem rakstiem Tu uzzināsi, kā sašūt kvalitatīvu apģērbu, kas atspoguļo Tavu būtību. Iepazīsi audumus, kas dziedē mūsu planētu. Un izveidosi ilgtspējīgu garderobi, kas priecēs Tevi ikdienā.
  Birkas
  Arhīvs

  Atbildēt

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.