Pēdējo mēnesi, līdz 31. martam piesakies jebkuram Online šūšanas kursam!

 • lv
 • en
 • Introducing our first sewing pattern – KarlHaremshorts / Iepazīšanās ar šūšanas piegrieztni – KarlHaremshorts

  KarlHaremshorts sewing pattern is finally ready and available in our shop. In this blog post You will be able to read all that you might want to know about our first kids sewing pattern. KarlHaremshorts are kids harems with 2 pocket variations: kangaroo pocket and side patch pocket. The Karl Haremshorts sewing pattern is comfy haremshorts for babies and toddlers that can be sewn with kangaroo or side patch pockets. They are easy to sew up and takes just 1-2 hours to sew. The KarlHaremshorts are great place to begin if you are starting out making clothes and are not so confident sewing with stretch fabrics (in next weeks I will make also blog post about how you can adapt the pattern to sew them from jersey). KarlHaremshorts is relaxed fitting shorts with elastic gathering at waist and cuffs with front kangaroo pocket or side patch pockets. Skillfully designed shorts for babies and toddlers to be easy to dress up and be free to movement. Modern, stylish and quick to make! The possibilities are endless with color and prints, you can make them truly unique yours.

  KarlHaremshorts šortu piegrieztne ir beidzot klāt! Šajā ierakstā Tu varēsi izlasīt visu, kas tev  jāzin par KarlHaremshorts piegrieztni.  KarlHaremshorts ir brīva silueta harēma tipa šorti ar vidukli uz gumijas un savilktām bikšu starām uz gumijas. Šortu garums ir nedaudz pari celim. Piegrieztnē ir iekļauti divi kabatu varianti: priekšējā ķengurkabata un sānu kabatas. Tie paredzēti šūšanai no austajiem audumiem (tuvākajās nedēļās es arī uzrakstīšu bloga ierakstu, kā piegrieztni pielāgot sūšanai arī no trikotāžas). Šorti ir īpaši dizaineti, lai butu ērti kustībās gan mazuļiem, kas nēsa vēl autiņbiksītes, gan tiem, kas paši mācās apģērbties, gan arī lielākiem bērniem, kas dodas savos piedzīvojumos. KarlHaremshorts ir viegli sašujami pat iesacējam un tas aizņems no 1-2h, atkarībā cik pieredzējusi šuveja esi. Šorti būs ideāli arī kā  pirmais šūšanas projekts. Piegrieztnē pieejami izmēri no dzimšanas līdz 6 gadu vecumam.  

  I designed these shorts 4 years ago and my eldest son Kārlis was inspiration of the shorts, so I named it his name KarlHaremshorts. So I started to make them and sell on my Etsy shop. Through these years many of babies and toddlers have tried the shorts out and become the fans of this garment. I decided that it is time to make it as sewing pattern as well. ZanziBach first sewing pattern is made as digital instant download pattern in PDF format. You need to buy pattern only once, but you can make the ZanziBach haremshorts as many as you want. Isn’t that nice!? Next read the benefits of the pattern:

  Šis harēmšortu modelis tika radīts 4 gadus atpakaļ, kad šādus šortus sāku piedāvāt saviem klientiem ZanziBach Etsy veikalā.  Harēmšortu piegrieztni nosaucu par godu savam vecākajam dēlam Kārlim, kas arī ir  šo šortu ievesma  un testētājs jau vairākus gadus. Šo gadu laikā ne vien mani puikas ir iemīļojuši šos šortus, bet arī daudzi citi visā pasaulē. Tā kā daudz klienti atgriežas uz mūsu veikalu katru gadu, lai iegādātos tieši šos šortus, sapratu, ka tie tiešām ir cienīgi, lai es tos piedāvātu plašākai publikai, čaklajām māmiņam rokdarbniecēm. Jo piegrieztni taču ir jāiegādājas tikai vienu reizi, bet jaunus šortus var uzšūt katru gadu! Vai nav lieliski? Nākamajos punktos es detalizētāk izklāstīšu, manuprāt visvērtīgākās šo šortu piegrieztnes īpašības:

  1. Sewing pattern for boys and girls / Piegrieztne gan puišiem, gan meitenēm

  Maybe you think it’s only for boys? No, it’s not true. They are amazing also for little baby and toddler girls. Choose the girly fabric with flowers or girly colors, make the color combinations. Sew on floral pockets and make it truly yours. Also for boys you can make different endless variations and fabric pattern combinations – stripes, polka dots, prints. I can’t wait to see what you all will came up to!

  Varbūt sākumā var likties, ka piegrieztne ir domāta tikai puikām, bet patiesībā tā nav. Šie harēmšorti ir lieliski arī mazo meičiņu garderobē. Meitenēm vari izmantot audumu ar ziediem vai meteņu krāsās, veido dažādas audumu rakstu un  krāsu kombinācijas šortos un kabatās un iegūsti savus neatkārtojamos šortus. Puišu šortiem arī vari spēlēties ar auduma rakstu un krāsām. Es nevaru vien sagaidīt, kad redzēšu kādus šortus tieši tu sašūsi savam mazulim.

  Girl is wearing PUPA hat and ZanziBach harems / Meitene velkā PUPA cepuri un ZanziBach harēmšortus

  2. A wide size range / Plašs izmēru diapazons

  Shorts are designed to fit newborns to 6 years olds. In our family we have 2 harems wearers – 16 month old and almost 6 years old.

  Šorti ir piemēroti gan bebīšiem, gan lielākiem bērniem. Šobrīd mūsu ģimenē harēmīšu nēsātāji nu jau ir divi – mazais 16 mēnešus vecais puika un lielais gandrīz 6 gadus vecais jaunskungs.

  Kids haremshorts digital PDF sewing pattern. KarlHaremshorts from ZanziBach Patterns
  My son Matīss is wearing size 86 and is 16month old / Mans dēls Matīss nēsā 86. izmēra šortus un ir 1 gads un 4 mēnešus vecs

  Kids haremshorts digital PDF sewing pattern. KarlHaremshorts from ZanziBach Patterns

  My eldest son Kārlis is  wearing size 116 and is almost 6 years old / Mans vecākais dēls Kārlis nēsā 116. izmēru un ir gandrīz 6 gadus vecs

  3. So comfortable / Ļoti ērti

  • They are really comfy and your kids will be free to movement.
  • Elastic on waist therefore suited for kids who learn to dress up.
  • Potytraining friendly, easy to dress on and off.

   

  • Šortos ir ļoti ērti kusties, jo nekas nekur nespiež.
  • Harēmšorti ir ar vidukli uz gumijas, tāpēc īpaši piemēroti bērniem, kas paši mācās saģērbties.
  • Podiņmācībai draudzīgi, jo ir ātri novelkami un uzvelkami.

  4. Size layers / Izmēru slāņi

  • This pattern includes layered pattern tiles that allow you to print only the sizes you wish to print.
  • Šī piegrieztne satur izmērus izvietotus pa slāņiem, kas ļauj jums izdrukāt tikai tos izmērus, kurus vēlaties.

  • Šūšanas piegrieztne ir pieejama arī Latviešu valodā, kas pagaidam man šķiet ir retums Latvijā.

  5. Will fit for more than one season / Derēs vairāk kā vienu sezonu

  From my experience and my clients experience many of  kids are wearing their harems more than one season. Here is my son last summer and this summer wearing the same shorts – size 80. wearing as 6 month and 15 month old.

  No manas un manu klientu pieredzes varu teikt, ka daudzi bērni šos šortus nēsā vairāk kā vienu sezonu. Lūk mans dēliņš pagajušajā vasarā un šajā vasarā nēsā vienus un tos pašus šortus – 80. izmērs 6 mēnešu vecumā un 1 gads un 4 mēnešu vecumā.

  6. Endless variations / Neierobežotas iespējas izpausties

  Here your creativity can fly. Fabric, color and style variations are endless. Try one of these options:

  • Contrasting pockets, playing with fabric grain.
  • Polka dots, stripes, floral prints, graphic prints.
  • Natural dyed fabrics.
  • Blockprint your own fabric.

  Lūk tavs radošums var lidot, jo iespējas ir neierobežotas. Pamēgini vienu no variantiem:

  • Uzšuj kontrastējošas kabatas vai paspēlējies ar auduma slīpo diegu un rakstu kabatām.
  • Apstrādā kabatas ar citas krāsas slīpā diega lentīti.
  • Izmanto audumu ar pumpiņam, strīpiņām, ziedu apdruku, ģeometriskiem rakstiem.
  • Pamēģini šortus nokrāsot ar dabiskajām auduma krāsām vai iegūsti tās pati no augiem (par šo es vēl kādreiz uzrakstīšu).
  • Izmēģini dažādas krāsošanas metodes – “shibori”, “blockprint”.

      

  And finally I give you the 30% discount valid till the May 28. All you need to do is sign up for email news and I will sent the coupon code for you!

  Get the pattern here.

  Un visbeidzot līdz 28. maijam šo priegrieztni ir iespējams iegūt ar 30% atlaidi. Pieraksties jaunumu saņemšanai epastā un es izsūtīšu Tev atlaižu kodu!

  Pērc piegrieztni šeit.

  Dalies:
  Par autoru:
  Zanda Baha
  Caur maniem rakstiem Tu uzzināsi, kā sašūt kvalitatīvu apģērbu, kas atspoguļo Tavu būtību. Iepazīsi audumus, kas dziedē mūsu planētu. Un izveidosi ilgtspējīgu garderobi, kas priecēs Tevi ikdienā.
  Birkas
  Arhīvs

  Atbildēt

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *