Pēdējo mēnesi, līdz 31. martam piesakies jebkuram Online šūšanas kursam!

 • lv
 • en
 • Tencel trikotāžas – dūmakainais korallis – topa šūšana

  Savā garderobē vēlējos ieviest topu, kas būtu nedaudz interesantāks nekā vienkārši T krekls. Tā kā man ļoti patīk “Wrap” stila kleitas un topi, un mācoties Patiesā garderobe kursā uzzināju, ka manu ķermeņa figūru tie ļoti labi komplementē, tad mana izvēle krita uz šo trikotāžas topu no 2008. gada Burdas.

  Gandrīz “wrap” stila tops – tunika, ar krokojumiem, kopgrieztām piedurknēm un “V” veida kakla izgriezumu atbalsta arī manu mērķi garderobē ieviest vairāk sievišķības, jutekliskuma un brīvības.

  Topam izmantoju elpojošo un vasarai tik piemēroto plāno Tencel trikotāžu no ZanziBach. Tonis “Dūmakainais korallis” perfekti iederēsies manā kopējā garderobē un varēšu to saskaņot ar vairākām biksēm un džinsu šortiem. Plānoju arī kaut kad uzšūt šādas pašas trikotāžas platas bikses vai pat bikšusvārkus.

  Topa šūšanu sāku ar pleca vīlēm. Topam plecu vīlēs un viduklī ir izvietoti krokojumi. Tos veidoju, nošujot 2 parelēlas šuves ar atvieglotu augšējā diega spriegojumu un pēc tam savelkot vīli. Ja nezini, kā veidot krokojumus, to mācu šūšanas kursā iesācējiem.

  Pleca vīles šuvu ar overloku, 4 diegu overloka šuvi. Diegus izmantoju Mettler SERALON. Adatu Schmetz Stretch nr.75.

  Pēc tam šuvu klāt apkakli. Apkakle ir veidota ar apšuvi jeb tā saucamo zemapmali, tikai tā ir nolocīta nevis uz kreiso pusi, bet uz labo, kā dekoratīvs elements. Tātad šajā gadījumā to pat nevarētu saukt par zemapmali, bet drīzāk par virsapmali :)). Apšuvi iepriekš nolīmēju ar trikotāžai paredzētu līmaudumu. Šo visu šuvu ar taisno dūrienu, izmantojot elastīgo SERAFLEX diegu. Tik ļoti nopriecājos par tāda diega eksistenci, jo trikotāžas vīli pastiepjot diegi neplīst.

  Arī vienkāršas apšuves apstrādi mācu online šūšanas kursā iesācējiem.

  Pēc tam sašuvu sānus ar overloku. Pārējo daļu šuvu ar šujmašīnas taisno dūrienu un izmantoju elastīgo Mettler SERAFLEX. Šīs blūzes šūšanā tiešām novērtēju šo diegu esamību, jo te tie perfekti iederējās, lai vīles būtu arī nedaudz elastīgas.

  Aproces šuvu līdzīgi kā svārkiem šuj jostiņas. Jostas lences un pašu jostu arī šuvu ar taisno dūrienu, izmantojot SERAFLEX (arī līdzīgi kā šujot svārku jostu). Svārku jostu šūšanas video, protams meklē online šūšanas kursā iesācējiem.

  Šujot jostu bija vairāk jāpadomā un jālasa arī Burdas apraksts precīzi, ar ko kura atzīme savienojas. Jo šis tops ir nedaudz neparasts dēļ tā, ka jostiņa ir “wrap” tipa, bet topa apkakle nav “wrap”.

  Esmu ļoti priecīga par rezultātu, jo tops manuprāt man ļoti labi piestāv un nu jau arī pēc krāsas ļoti labi iet kopā ar manu garderobi.

  Vai esi jau šuvusi sarežģītākus trikotāžas izstrādājumus nekā vienkārši T krekls?

  Skaistās bildes ar mani un tuniku @ Ulla Sietniece

  Dalies:
  Par autoru:
  Zanda Baha
  Caur maniem rakstiem Tu uzzināsi, kā sašūt kvalitatīvu apģērbu, kas atspoguļo Tavu būtību. Iepazīsi audumus, kas dziedē mūsu planētu. Un izveidosi ilgtspējīgu garderobi, kas priecēs Tevi ikdienā.
  Birkas
  Arhīvs

  Rakstā pieminētie produkti