• lv
 • en
 • Dabai draudzīgs

  Tekstila un modes industrija pavisam īsā laikā ir kļuvusi rūpnieciska, ir pazaudēta saikne starp mums kā radītājiem, dabas resursiem un dabas harmonijas ritmiem.

  ZanziBach veikalā Tu atradīsi audumus tikai no ražotājiem, kam rūp apkārtējā vide un cilvēku labklājība. Visi veikalā pieejamie audumi ir ražoti pēc iespējas dabai draudzīgos procesos.

  Izvēloties audumu no ZanziBach veikala plauktiem, mēs sniedzam Tev sirdsmieru, ka šie audumi ir radīti pēc iespējas minimālāku ietekmi uz apkārtējo vidi un cilvēku.

  Ilgtspēja

  Audums tiek austs no diegiem, kas sākotnēji tiek savīti no tekstila šķiedrām formējot pavedienu. Audums pārtop apģērbā un sāk iegūt formu sākot ar pirmo nošūto vīli. Vīle formējas pateicoties diegiem, kas satur kopā vairākas auduma detaļas. Tik daudz sastāvdaļu, par kurām bieži vien pat neiedomājamies.

  Vai Tu kādreiz esi iedomājusies/-ies sīkāk par šiem etapiem? No kurienes rodas audums, no kura Tu šuj apģērbu? Cik kvalitatīvu diegu Tu izmanto? Cik pārdomāti Tu izvēlies apģērbu modeli un kā tas iekļaujās Tavā kopējā garderobē? Vai apģērbs, kuru Tu šuj, atspoguļo Tavu būtību un sniedz Tev prieku, to valkājot?

  Katram no šiem etapiem ir liela ietekme uz mūsu ekosistēmu, cilvēka labklājību un harmoniju. Vienā vārdā mēs to saucam par Ilgtspēju.

  Kad runājam par ilgtspējīgu apģērbu un tekstilu, mēs nedomājam tikai par klimatu, bet arī par cilvēkiem, kas ir iesaistīti, viņu dzīvesveidu, drošību, veselību un harmoniskiem darba apstākļiem.

  Veicot pārdomātu auduma izvēli un šujot apģērbu pati/-s Tu ļauj pasaulei būt labākai, skaistākai, tīrākai vietai, kur būt.

  Caurspīdīgums

  Mums ir svarīgi gan tas, kur un kādos apstākļos ir ražots audums, gan izzināt sīkāk visu piegādes ķēdi,kur tiek audzēta auduma šķiedra, kur un kādos apstākļos tiek ražots pats audums. Tāpēc katram auduma produktam sniedzam informāciju par tā ražotāju un šķiedras izcelsmi.

  Mēs dalāmies ar šo informāciju, lai Tu saņem pēc iespējas plašāku redzējumu par izvēli audumu iegādē.