Pēdējo mēnesi, līdz 31. martam piesakies jebkuram Online šūšanas kursam!

 • lv
 • en
 • Viss, kas Tev jāzina par pašas šūtām apenītēm

  Apakšveļa ir katra apģērba pamats, un īstās apenītes noteikti sniedz komfortu un ceļ pārliecību Tevī. Tomēr, kas der vienam, tas neder otram, tamdēļ, to veidi ir tik daudz un dažādi, lai ikviena no mums justos gan ērti, gan īpaši pārliecināti savās ikdienas gaitās. Vai nav interesanti, ka tāds, pavisam mazs apģērba gabals spēj sniegt tik daudz?

  Iedvesma radīt

  Sākot no vienkāršām kokvilnas apenītēm bez vai ar interesantām dizaina apdrukām, līdz pavisam minimālistiskām vai smalki sievišķīgām mežģīnēm. To veidi ir tik dažādi, gluži kā mēs pašas. Sievišķīgi, seksīgi, ērti un brīvi – JĀ! Tu noteikti pazīsti to sajūtu, kad pati sev uzšuj kaut ko un priecīgi to iznes! Šī gandarījuma un pārliecības sajūta rodas arī šujot un radot pašai savas – vienreizēji unikālās un perfektās apenītes! Tajās Tu vari izpausties, ieliekot savu radošo sievišķību!

  Tevis iedvesmota, Zanda decembrī laida klajā online apenīšu meistarklases pamata paku – (Apenīšu šūšanas apmācības), lai arī Tu vari iemācīties uzšūt pati savas apenītes, tās vairs nekad nemeklējot veikalu plauktos! Izklausās aizraujoši, un tā tas patiesi arī ir, jo sajūsma no meitenēm, kas šo meistarklasi jau apgūst ir tik pacilājoša un ikviena radītā apenīte ir tik unikāla, neatkārtojama un īpaša!

  Un pats aizraujošākais vēl priekšā, jo Zanda šobrīd jau strādā pie apenīšu turpinājuma meistarklases, kas būs pieejama marta sākumā, lai uz esošā pamata Tu spētu iemācīties šūt arī sarežģītākas mežģīņu detaļas, papildus griezuma malu apdares veidus un pārmodelēt esošo piegriezti, izveidojot dažādus apenīšu modeļus, atrodot savu īsto!

  Apakšveļa ir tas mazais, neredzamais apģērba gabals, kas sagādā daudz prieka un sievišķības ikvienai no mums!

  Īstais materiāls un brīvības sajūta tajās

  Lielākais ieguvums pašai šujot sev apenītes ir to materiāls. Tu pati var izvēlēties, vai tās būs no ierastā materiāla, kādiem trikotāžas tekstila atgriezumiem vai no dabai un ķermenim draudzīgiem materiāliem – kā, piemēram, organiskās kokvilnas trikotāžas, kaņepes šķiedras trikotāžas vai tencela trikotāžas, kas arī pēc to lietošanas dabā sadalīsies daudz ātrāk, nekā mums pierastais poliesters vai poliamīds. Man pašai ļoti patīk no ZanziBach tencel trikotāžas, kas pēc tekstūras ir īpaši vieglas un maigas, trikotažas zīdīgais spīdums piešķir tādu izteikti gaumīgu izskatu, tās valkājot ir nepārspējami viegla un brīva sajūta – īpašs komforts, kas man ir ļoti svarīgi. Nākamās šūšu no kaņepes trikotāžas gan sev, gan meitiņai, jo vēlos sajust tā dabīgo tekstūru un īpaši elpojošo dabu, kas maģiski absorbē mitrumu, manuprāt, mazām meitenītēm vislabākais audums apakšbiksītēm. Un nevaru vien sagaidīt, kad Zanda mums pastāstīs, kā šo dabai tik draudzīgo audumu nokrāsot pašas spēkiem, tā radot kaut ko vēl unikālāku. Viņa man pačukstēja, ka to mēs uzzināsim pavisam drīz, ir iemesls sekot līdz jaunumiem! Vai nav jauki, ka iespējas izpausties caur materiālu izvēli mums ir tik daudz, atliek tik sajust savējo un radīt to, kas sniedz mums pārliecību ikdienas!

  Brīvības sajūta rodas tajā, ka Tu vari tās šūt, kādas vien pati vēlies un justies tajās brīvi un pārliecināti.

   

  Vērtīgs ieguldījums zināšanu pieredzē

  Es pati apenīšu šūšanu mācījos pie Zandas klātienes meistarklasē divus gadus atpakaļ, ar pavisam minimālām šūšanas zināšanām. Nekad iepriekš nebiju šuvusi trikotāžu un man šķita, ka mana šujmašīna niķojas, jo pati vēl nebiju ar to apradusi, man šķita, ka man nav tāds temps un netieku līdz meistarklases ašākajām dalībniecēm, bet kad uzšuvu pašas pirmās apenītes es nespēju slēpt par tām sajūsmu un aptvert to, ka tās ir manas radītas, tik īpašas, tik tuvas manam ķermenim un perfektas manam dupsim.

  Tamdēļ, ja Tev šķiet, ka vajadzīgas lielas zināšanas par šūšanu vai trikotāžas šūšanas priekšzināšanas, lai šūtu pati savas biksītes, tā tas noteikti nav, jo apenīšu online apmācību video Zanda lieliski visu Tev izskaidros un pastāstīs. Gan par šūšanas procesu, gan dažādu veidu gumiju piešūšanu, gan trikotāžu, diegu un adatu izvēli. Visu no pašas sīkākās nianses, lai Tavas pirmās apenītes izdotos neatkārtojami lieliskas! Tev nevajag glaunu šujmašīnu, svarīgi, lai tai ir zigzaga dūriens un vēlams trīssoļu zigzaga dūriens un svarīgi, lai šiem dūrieniem ir iespēja mainīt gan dūriena garumu, gan platumu. Zanda ir izveidojusi lielisku aprakstu arī šeit – Kādas šujmašīnas ir piemērotas apakšveļas šūšanai , ieskaties, ja Tev šķiet, ka Tavai šujmašīnai nebūs pa spēkam realizēt Tavas sapņu apenītes, varbūt Tu kļūdies! Katrā ziņā Zandas apenīšu šūšanas apmācības Tev būs pieejamas jebkurā mirklī, neierobežotu laiku, kad vien Tev būs iespēja tās apgūt! Arī es tur tagad ieskatos, jo biju jau piemirsusi, kā piešūt dekoratīvo gumiju. Es nešaubos, ka Tev izdosies radīt pašai savas apenītes un par tām bezgala priecāties. Tāds mazs nieciņš, bet neizmērojams gandarījums gala rezultātā! Lai izdodas iepriecināt sevi!

  Padalies ar savu pieredzi apenīšu šūšanā!

  ZanziBach Lelde / @lelde.mea

  Dalies:
  Par autoru:
  Lelde
  Birkas
  Arhīvs

  Atbildēt

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *