Pēdējo mēnesi, līdz 31. martam piesakies jebkuram Online šūšanas kursam!

 • lv
 • en
 • ZanziBach dabai un ķermenim draudzīgs audumu interneta veikals ir atvērts

  Pavisam priecīgi jaunumi! Vien pašas nespējam noticēt, ka ZanziBach ilgi lolotais audumu un šūšanas piederumu interneta veikals ir gaisā, un tagad daudz ērtāks arī Tev! 

  Tas iesākās kā zibsnis, kā domu forma, ideja un papildinājums tam, kas jau pāris gadus bija noticis. Šūšanas apmācībās, meistarklasēs, kuras vadu online vidē, jūs jautājāt arī par šūšanas izejmateriāliem? Kur tos meklēt, kur iegādāties?
  Tas nevainīgi sākās ar Apenīšu šūšanas apmācībām, drīzāk materiāliem, kas nepieciešami to šūšanai, un manu mīlestību pret dabiskiem tekstilmateriāliem, tādiem, kas radīti saudzējot zemi, uz kuras dzīvojam, domājot par cilvēku veselību un labklājību. Jo es nevaru savādāk, kā vien ieteikt to, kas saskan ar manu sirdsapziņu un būtību.

  Ja arī Tu domā līdzīgi, un arī Tu meklē audumus un šūšanas piederumus, kas ir kvalitatīvi, radīti pēc iespējas dabai un cilvēka ķermenim saudzīgā veidā, tad ZanziBach jaunais Audumu un šūšanas piederumu veikals ir radīts Tev!

  • Izvēlies sadaļu Veikals.
  • Visērtāko pieredzi saņemsi, ja veikalu skatīsies no datora, bet arī no telefona tas ir tikpat lielisks.
  • Apmeklē produktu grupu, kas Tevi interesē.
  • Ja skaties no datora, tad pēc tam starp produktu grupām vari pārvietoties, lapas kreisajā pusē no izkrītošā saraksta izvēloties interesējošo grupu.
  • Zem tās tiks attēlots sadalījums sīkāk, bet labajā pusē redzēsi visus produktus, kas ietilpst šajā grupā.
  • Meklēšanas filtrs strādā uz izvēlēto produktu grupu.

  Filtru vari izmantot kādu Tavu specifisku vēlmju vajadzībām. Piem, ja vēlies šūt trikotāžas kleitu, kas būtu ekstra ērta kustībās un zaļā krāsā, tad izkrītošajā sarakstā atlasi “Trikotāža” un filtrā izvēlies zāļo krāsu, un pie “Sastāvs” atzīmē ‘Elastāns’ un ‘Likra’. Tev tiks atlasītas visas elastīgās trikotāžas, kur lielākā daļa būs piemērotas šādas kleitas šūšanai.

  • Lai notīrītu meklēšanas kritērijus, nospied saiti “Notīrīt filtru”.

  Interneta veikala priekšrocības, kas Tev varētu atvieglot izvēli

  Sader kopā ar

  Apmeklējot katru produktu, zem produkta apraksta meklē sadaļu “Sader kopā ar”, kur esam ieteikušas saderības. Piem., noteiktam audumam piemēroti diegi un to krāsas, norādītas adatas, ar kurām var šūt šo audumu un ieteikti citi piederumi vai piegrieztnes. Lai arī varbūt ekrānā kāda diega krāsa Tev neliksies perfekti pieskaņota, taču mēs centāmies pieskaņot pēc iespējams piemērotāko. Krāsas attēlojums arī lielā mērā ir atkarīgs no tava ekrāna uzstādījumiem.

  Audumu paraugu iegāde

  Ja Tevi interesē kāds konkrēts audums un vēlies noskaidrot vai tas atbilst Tavam iecerētajam šūšanas projektam, Tu vari pieteikties saņemt bezmaksas paraugu. Šī iespēja ir audumiem, kuriem redzi pogu – “Pievienot grozam paraugu”. Tev būs jāmaksā vien par piegādi.

  ZanziBach digitalās šūšanas piegrieztnes tagad pieejamas arī Internetveikalā

  Nu arī mūsu digitālās šūšanas piegrieztnes ir ērti iegādājamas caur jauno interneta veikalu. Šajā sadaļā atradīsi ZanziBach izstrādātas šūšanas piegriezntes PDF formātā, kuras vari izdrukāt uz A4 formāta lapām, salīmēt tās kopā, iegūstot piegrieztni. Katra PDF šūšanas piegrieztne iekļauj pašu piegrieztni un detalizētu, soli pa solim, attēlu instrukciju ar šūšanas gaitu. Abas šīs piegrieztnes ir pa spēkam šūšanas iesācējiem. Taču ņem vērā, ja Tu mācies ZanziBach online kursos, tad harēmšortu piegrieztne jau ir iekļauta Šūšanas kursā iesācējiem, bet apenīšu piegrieztne Apenīšu šūšanas apmācībās.

  Veicot pirkumu, pēc pirkuma apmaksas, Tu uz epastu saņemsi saites, kur varēsi lejupielādēt digitālās piegrieztnes.

  Blakus mūsu piegrieztnēm, vari iegādāties arī Ottobre piegrieztņu žurnālus. Ja nu Tu domā, kādi modeļi iekļauti katrā žurnālā? To ērti vari apskatīt katra žurnāla detalizētajā skatā, attēlā ar modeļu izklāstu. Kā arī mazliet zemāk meklēt video ar žurnāla lappusēm.

  Svinēsim jaunā Interneta veikala atklāšanu kopā ar lielisku 10% atlaidi visām precēm veikalā un visiem online šūšanas kursiem!

  Paldies sakām:

  Cloud Enterprise Systems komandai par interneta veikala izstrādi

  Lindai Gobetai par ilustrāciju veidošanu un dizaina ieteikumiem

  Ullai Sietniecei par skaistajām bildem

  Dalies:
  Par autoru:
  Zanda Baha
  Caur maniem rakstiem Tu uzzināsi, kā sašūt kvalitatīvu apģērbu, kas atspoguļo Tavu būtību. Iepazīsi audumus, kas dziedē mūsu planētu. Un izveidosi ilgtspējīgu garderobi, kas priecēs Tevi ikdienā.
  Birkas
  Arhīvs